הלוכד משוהם

לוכד חולדות

לוכד חולדות מעכשיו לעכשיו

אם ראיתם מכרסם רץ לכם בבית או בגינה, אם אתם שומעים רעשים קטנים ומוזרים באמצע הלילה וראיתם גללים או צואה בפינות מאחד החדרים קראו ללוכד חולדות מוסמך.
אל תתקרבו לחולדה ואת תנסו ללכוד אותה לבד כי החולדה עשויה לנשוך ולהעביר מחלות.
תנו ללוכד חולדות מוסמך לבצע את זה בשבילכם כבר ברגע זה:
052-2445731

למה ללכוד חולדות ולא להדביר?

הנה כמה עובדות שלא ידעתם על חולדות

  • חולדה הינה חיה חכמה ונבונה.
  • לחולדות יש זיכרון מעולה. 
  • חולדות מוכרות ביכולתן לפתור בעיות ולבצע פעולות מחקר, כמו לפתור תעלומות מזון ולבחון את סביבתן. 
  • יש לחולדות התנהגות רגשית ויכולת לזהות את רגשותיהן של אחרים. הן גם מציינות תחושות חברתיות.

מה מושך את החולדות?

לחולדות, למרות שנחשבות למזיקים, יש התנהגויות מאוד ספציפיות שיכולות לעזור לנו להבין מה מושך אותן. מכרסמים אלה נמשכים בעיקר למקורות מזון, מים ומחסה. יש להם חוש ריח חד והם נמשכים לריח של אשפה ושאריות מזון. חולדות הן גם מטפסות מצוינות ויכולות לגשת בקלות למבנים דרך פתחים קטנים או סדקים. כשהן נכנסות, הן מחפשות מחסה במקומות חמים וחשוכים כמו עליות גג, מרתפים או חללי זחילה.

כדי לשלוט ביעילות על נגיעות חולדות מבלי להשתמש ברעלים, חיוני להבין מה מושך אותן פנימה. על ידי זיהוי וחיסול מקורות מזון פוטנציאלים נפחית את המשיכה לבתים או לעסקים שלנו. בנוסף,  איטום נכון של פחי אשפה, ניקוי שפיכות מזון ואחסון מזון לחיות מחמד בצורה מאובטחת ימנע מהחולדות להגיע אלינו.

חשוב לציין שחולדות הן יצורים בעלי יכולת הסתגלות גבוהה ויכולים לשרוד במגוון של סביבות. ידוע שהן מתרבות במהירות, וזיהום קטן יכול להסלים במהירות לבעיה גדולה יותר אם לא מטפלים בו באופן מיידי. לכן, הבנת התנהגותם ונקיטת אמצעים יזומים כדי למנוע את משיכתם למרחבים שלנו חיוניים בניהול יעיל של אוכלוסיות חולדות.

לוכד חולדות מקצועי ללא שימוש ברעלים

ככל שגדלה הדרישה לשיטות הדברה הומניות יותר, מלכודות חדשניות צצו כפתרון פוטנציאלי להדברת חולדות ללא שימוש ברעלים. מלכודות אלו נועדו ללכוד חולדות מבלי לגרום להן נזק, מה שמאפשר העברה בטוחה ושחרור חזרה לטבע.

Scroll to Top
Call Now Button